Karneval

V pátek 23. 2. 2024 naše škola ožila radostí, smíchem a bezstarostnou atmosférou během tradičního karnevalu. Pro naše malé žáky to byl den plný her, tance a neuvěřitelně kreativních masek.
Na karnevalu nechyběly různé sportovní hry, které přilákaly všechny od nejmenších až po ty nejstarší žáky. Pro ty, kteří si chtěli zatančit, byl připraven playlist těch nejslavnějších tanečních hitů. Hudba, která zněla z reproduktorů, lákala malé tanečníky k zajímavým tanečním kreacím a zábavným kombinacím tanečních párů.
Jedním z vrcholů karnevalu byla přehlídka barevných masek. Žáci i učitelé se sešli ve svých originálních a kreativních maskách, které dodaly karnevalu pestrý a vesele laděný vzhled. Bylo úžasné vidět, jak se malí tvůrci snažili vytvořit co nejoriginálnější masku.
Celý karneval byl bezesporu úspěchem a ukázal, jak důležité je nejenom vzdělávání, ale i podporování radosti a pozitivního prostředí ve škole.
Už teď se těšíme na příští rok, kdy se opět setkáme na tanečním parketu a bude nám společně veselo na našem tradičním karnevalu!